Geleceğe sağlam ve sağlıklı yapılar bırakmak için...

TSE ve Türkiye Hazır Beton Birliği kalite standartlarına uygun olarak üretilen Riv Hazır Betonu, her biri yine kalite standartlarına uygun çimento, kum, mıcır, su ve direnç arttırıcı beton kimyasal ve katkılarının, modern beton santralimizde güvenilir ve sağlıklı karışımı ile elde edilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, işçilik, zaman ve malzemeyi verimli kullanmayı temel ilke edinen firmamız, bu vesileyle telsiz ile teçhiz edilen tüm personel ve araçları ile ürünlerinin sevkıyatında ve son kullanıcıya ulaştırılmasında azami titizliğe önem verir.

Riv Hazır Beton, ürün ve hizmet çözümleri ile giderek artan sadık müşteriler kazanma ve müşterilerine marka güvencesini hissettirme amacını taşır. Yarınları inşa ederken ekonomik koşullarda, güvenilir, temiz, yüksek kaliteli ve üretimin her aşamasında denetlenebilir ürünler sunarak, müşterinin güvenine layık bir firma olmayı vazgeçilmez görür.

Geleceğe sağlam ve sağlıklı yapılar bırakmak için hazır beton bizim işimiz...

 

    

     Firmamız TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği) üyesidir.

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

mbt skor nike sverige louboutin skor hollister sverige polo ralph lauren skjorta woolrich jacka dam canada goose jacka woolrich jacka parajumpers rea ray ban rea canada goose rea michael kors rea nike free run dam new balance skor moncler jacka nike shox barbour jacka uggs rea